אודות

שמי אפרת זיתן, אני נשואה ואם לשלושה ילדים מקסימים- נועם, יעל ורועי.ב-1999 בזמן שחייתי ביפן, למדתי עיצוב אופנה וכשחזרתי לארץ, השלמתי את ההתמחות.
את תחילת דרכי עשיתי בשוק המעצבים בדיזינגוף סנטר ולאחר כשנה פתחתי את החנות הראשונה באבן גבירול בת”א, זוהי גם חנות הסטודיו ולמעשה ביתי השני. בנוסף, אני משווקת לעשרות חנויות בארץ ובחו”ל.
מה שמניע אותי הוא הצורך האישי שלי בבגדים מעוצבים ונוחים שמחמיאים לגוף האישה, בדגש על הגוף הנשי הישראלי, ואתן ההשראה שלי! אני מאוד מחוברת אליכן- החברות והלקוחות שלי. תמיד משתדלת להיענות לבקשות, לרצונות ולדרישות שלכן, ואתן חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה שלי בכל עונה ועונה.
בדיוק כמוכן, גם אני, כאם, רעייה ואישה קרייריסטית בעולם המודרני, רוצה להיות אופנתית, וטרנדית מבלי להרגיש “קורבן אופנה”.
בדגמים שלי אני משתדלת להדגיש את מה שאפשר, לטשטש את מה שצריך ולשדר עדכניות, עוצמה ונשיות מבלי לוותר על נוחות ונינוחות. הטרנדים המשתנים מקבלים אצלי פרשנות מעודנת, וכך מתקבלת קולקציה בקו נקי וקלאסי שנשארת רלוונטית לאורך תקופה ארוכה.
אני משתמשת בחומרים טבעיים (כותנה, סריגים ואריגים שונים) כדי שהבגדים יהיו נוחים ונעימים וגם יתאימו לאקלים הישראלי המשתנה. יש לי מתפרה משלי כאן בת”א ולא פחות מהעיצוב, אני מקפידה על תהליך הייצור שבסופו מגיע לחנות פריט ברמת גימור גבוהה, ובאיכות בלתי מתפשרת. למרות התייקרויות של עשרות אחוזים בעלויות החומרים והייצור בשנים האחרונות, שמתי לי למטרה עליונה להמשיך לייצר רק כאן בישראל ועדיין לשמור על רמת מחירים נוחה ונגישה לכולן (אני באמת חושבת שייצור כחול לבן הוא חשוב לתעשייה שלנו!).
אני מזמינה אתכן להתרשם מהקולקציות וכמובן להצטרף למועדון החברות וליהנות ממתנות והנחות שוות.
אשמח לפגוש אתכן גם בסטודיו שלי
באבן גבירול שם תמיד מחכות לכן הפתעות חדשות
שלכן,
אפרת